Autofólie

Autofólie mají své specifické použití zejména pro tónování autoskel. Své uplatnění však často nacházejí i pro dekorativní řešení interiéru či v projektech, kde není žádoucí zrcadlový efekt – především u historických budov.

K instalaci nabízíme 24 schválených typů autofólií.

Fólie se instalují na vnitřní plochu autoskel. Jsou opatřeny vrstvou odolnou proti poškrábání a lze je tak ošetřovat stejným způsobem jako nechráněné sklo.

Hanita přináší na český trh novou hybridní řadu autofólií OMEGA s poddajnou ochrannou vrstvou proti poškrábání s označením FSR. Hybridní technologií se rozumí kombinace metalizované vrstvy s probarveným polyesterem. Hybridní materiály jsou dobře tvarovatelné a bez paměťového efektu. Je možno je aplikovat na silně zakřivené plochy. Výborně se hodí k práci s horkovzdušnou pistolí. Materiály po aplikaci rychle vysychají, a tím omezují vznik bublin a prasklin při instalaci na zakřivené plochy.

Společnost Hanita jako první zavedla do výroby flexibilní ochrannou vrstvu FSR ( Flexible Scrath Resistant Coating ). Ohebnost ochranné vrstvy je dána implementární nanotechnologií. Pomocí této nanotechnologie se do molekulární mřížky kysličníku kovu implementují měkké polymery. Je to obdoba tuhých roztoků. Analogicky se tato technologie dá vysvětlit na postupu kalení oceli, kdy se uhlík při vyšších teplotách vmezeří do atomu železa. Při prudkém ochlazení nemá uhlík čas se uvolnit a vzniká tak tvrdá kalená ocel. Ochranná vrstva FSR zvyšuje tvrdost kovové vrstvy a keramické polymery dodávají vrstvě pružnost a ohebnost.

Vlastníme všechna potřebná osvědčení a veškeré úpravy autoskel provádíme v souladu s platnými zákony.

Autofólie se aplikují hlavně na osobní vozidla, autobusy, dodávky, transportéry, kabiny letadel a vrtulníků. Montáž probíhá bez vysklení a zadní okno je standardně vylepeno z jednoho kusu fólie.

Autofólie Hanita:

  • zadrží až 63% slunečního tepla
  • podstatně snižují oslnění
  • filtrují ultrafialové záření (propustnost do 2%)
  • působí esteticky
  • zpevňují autoskla a vytváří tak účinnou bariéru proti zlodějům
  • snižují průhled do interiéru vozu

Co nabízíme

  • pomůžeme Vám s výběrem vhodné autofólie
  • zajistíme odbornou montáž
  • vystavýme osvědčení o úpravě zasklení
  • doživotní produktovou záruku na typovou řadu OMEGA

Autofólie - ukázky aplikací

Poznámka: Pro zvětšení obrázku na něj klepněte.

Objednávka

Autofólie si můžete objednat prostřednictvím následujícího formuláře. Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktní údaje
Text vzkazu